kalın kaş

Yarışın Kazananı Kalın Kaşlar

Estetik ve güzellik sektörü kişisel görüş ve zevk farklılıkları sebebiyle çoğu zaman, moda olan iddialı uygulamalar veya doğal uygulamalar konusunda yol ayrımına giriyor. Ancak son dönemlerde her alanda olduğu gibi güzellik ve estetik uygulamalarda da doğallığın çok daha fazla kişi tarafından tercih edildiği tartışılmaz bir gerçek.

Gerek yapılan uygulamalar, gerekse uygulamalarda tercih edilen renkler ojeden , ruj a ,doğal tonlara dönmüş durumda. Hal böyleyken bu değişim rüzgarından kaşlarda etkilenerek kalınlaşıyor . Doğal havalı ve kalın kaşların moda olmasıyla birlikte kaşa yapılan kalıcı makyaj uygulaması da eskiye göre yüksek talep gören uygulamalar arasında. En başta yanlış alımlar sebebiyle seyrelmiş , boşlukları fazla kaşı olanlar, kaş vitaminlerinden sonuç alamayanlar, kaşının şeklini beğenmeyenlerin başvurduğu kalıcı makyaj ile kıl efekti ve pudralama gibi yöntemlerle kalın kaşlara kavuşmak mümkün hale geliyor.

Yüzün süsü gözlerimizde kalın kaş trendiyle beraber artık çok daha ön planda ve beraberinde bakışlar yoğun kaşlar ile oldukça anlamlı hale geliyor. Yoğun ve dolu kaş görüntüsü aynı zamanda gözleri iri görünüme kavuşturuyor .

Elbette kozmetik sektörünün günümüzde geldiği son hal sayesinde bu görüntüye geçici olarak da sahip olmak mümkün . Ancak sosyal hayatta ,iş hayatında aktif olan ,hazırlık için saatler harcamak istemeyen, ve daha kalıcı çözüm arayanların tercihi kalıcı kaş kontürü oluyor.

Yine alerjik bünyeye sahip olup kozmetik kullanmak istemeyen ve makyajda simetri sorunu yaşayan yaz aylarında sürekli makyaj tazelemekle uğraşmak istemeyen kişilerinde ilk tercihi kaş kontürü. Elbette trendler sürekli olarak değişmektedir . Ama bu değişen trendler içerisinde kişinin kendine en yakışanı doğallıktan uzaklaşmadan seçmesi tüm trendlerden daha güzel sonuç verir. Ve birde yüzün en dikkat çeken noktası kaşlar ise konu her zaman bakışlar anlamlı ve net olmalıdır .

Son 5 yılın trendleri incelendiğinde kalın kaş açık ara farkla önde! Ve Doğallığın rüzgarından en başta nasibini alan kalın dağınık doğal kaşlar bu gidişle çok uzun yıllar trendlerde bir numara olacak gibi görünüyor .


Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara