Suya Dayanıklı Makyaj

Suya Dayanıklı Makyaj


Yazın sıcak havalarda akmayan bulaşmayan makyaj malzemesi hayal değil !


 Sizin için tek tek denedim , araştırdım

1. Loreal Paris suya dayanıklı siyah eyeliner

 

Suya Dayanıklı Makyaj

Tam birbirine eşit jilet gibi bir Eyeliner çekersin tüm havanla ortama adım atarsın , ki mekandaki aynadan kendine baktığında gözkapağın da Eyeliner ın bulaşmıştır . Tam anlamıyla bir kabus !hemen hemen hepimiz bu acı tecrübeyi yaşamışızdır. Loreal Paris suya dayanıklı super liner  black tam anlamıyla işini şansa bırakmak istemeyenlerin seçimi . Hatta yağ bazlı bir göz makyajı temizleyicisi ile çıkarmadıkça 2. Güne bile Eyeliner ile geçiş mümkün benden söylemesi 🙂

 

2. La Roche Posay Anthelios Spf50 Shaka Fluid

 

Suya Dayanıklı Makyaj

Güneş koruyucuyu yaz-kış sürmeden dışarı çıkmamamız gerektiğini artık bilmeyen duymayan kalmamıştır herhalde .  Ama benim gibi yüzünde bembeyaz duran dağılan topak topak olan terleyince eriyip giden güneş kremlerinden nefret edenlerin sesini duyar gibiyim. La Roche Posay in bu güneş koruyucusuna ben kefilim . Artık hayal kırıklığı yok !

 

3. Flormar Likit Mat ruj – Kiss Me More Lip Tattoo suya dayanıklı ruj

 

Suya Dayanıklı Makyaj

Gün boyu strese girmeden ,yenilmiş içilmiş ancak dağılmamış muntazam renkte dudaklar ile gezmek istemek kadar doğal ve haklı bir istek olamaz . Bir çok renk seçeceği ile flormar bu konforu sağlıyor . Benim favorim herzaman nede tonlar . Peki senin seçimin ne ?

4. Flormar suya dayanıklı dudak kalemi

 

Suya Dayanıklı Makyaj

Dudaklarında renk dışında bir de dudak kontürünü belirginleştirmek isteyenler veya sadece kalem kullanmak isteyenler için de bir çok renk seçeceği mevcut .

 

5. Mac suya dayanıklı fondöten – Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

 

Suya Dayanıklı Makyaj

Fondötenim hem cilde zarar vermesin , hemde sabah sürüp akşam eve gelene kadar porselen gibi bir cildim olsun terlesemde bozulmasın diyenler parmak kaldırsın 🙂 koşun kızlar  o fondöten bulundu !

6. Loreal paris waterproof maskara

 

Suya Dayanıklı Makyaj

Duyanlar , duymayanlara elden ele yayalım arkadaşlar loreal eyelinerda olduğu gibi bu maskaradada makyajını temizlemeden yatmak isteyenler için 2. Gün dağılmadan maskaralı uzun ve gür kirpikler Vaadediyor 🙂 Tabi Siz yinede denemeyin ! 🙂

 

7. Maybeline New York Brow Tattoo

 

Suya Dayanıklı Makyaj

Kullananların yorumu minimum 3 gün kalıcığı olduğu şeklinde. Kaş kalemi ve farlarının denizde , havuzda , sıcak havalarda faciaya dönüşme riskine karşılık maybeline geçici kaş dövmesi ile konforda çığır açmış bile . Ayrıca koyu dan açığa bir çok ton renk aralığı mevcut. Herkesin kendi kaşına uygun bir  renk bulma şansı var . Ve yazın kesinlikle kurtarıcı.

 

8. Maybeline New York Brow Fast Scupt

 

Suya Dayanıklı Makyaj

Tataaaa ! Kaşlarını boyamak istemeyen ancak sıcakta terledikçe kaşları aşağıya düşenler için , kaşları yukarı sabitleyen aynı zamanda kalkık havalı kaşlar ile daha genç ve dinamik bir ifade veren bu transparan maskaraya ben bayıldım . Kalın kaş modası 2021 yazındada fırtına gibi eserken , binbir emekle uzattığımız kalın kaşlarımızı arşa kaldıralım havamıza hava katalım.


Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara