kaş vitamin

Kaşlarınızı Daha Gür Görmek İster Misiniz?

Kaş Vitamini Nedir?

Yüz ifademizi belirleyen unsurlardan biri de kaşlardır. Bakışlarımızı daha etkili bir hale getirmek, doğru kaş şekli seçimi ile mümkündür. Kaş şekil bozukluğunda en çok dikkat çeken sıkıntı ise kıllarda ki seyrelmedir. Bunun önüne geçmek içinde kaş vitamini uygulamaları yapılmaktadır. Kaş vitamini uygulaması, kıl köklerini destekleyen ve güçlendiren çeşitli vitamin ve yağların dermapen yardımı ile kaşlara yedirilederek, küsmüş ve işlevselliğini bırakmış kaş köklerini canlandırılması işlemidir .

Kaş Vitamini Nasıl Uygulanır?

Kaş vitamini uygulaması da oldukça basittir. Herhangi bir acı yada ağrı hissedilmez ortalama 15-20 dakika süren basit bir işlemdir. Dermapen yardımı ve tek kullanımlık başlıklar ile zamanla küsen, seyrekleşen kıllara vitamin desteği verilir ve aynı zamanda güçsüz kıllar ustura yöntemi ile sertleştirilir. Kişiye göre değişen seans süreleri olan kaş vitamin uygulamalarında, seans süresi 6 ila 12 seans arasında sürmektedir .Seanslar tamamlanıp tüm kıllar çıktıktan sonra ise şekillendirme yapılıp kaşa son şekli verilir . Kişinin ihtiyaç durumuna göre koruma seansları ile yapılan uygulama desteklenmelidir.

Kaş Vitamini Kimlere Uygulanır ?

Eğer kaşlarınız yeterince gür değil ise, aralarda boşluklar çok fazlaysa ve bazı sebeplerden dolayı dökülerek şekil bozuklukları oluştuysa birtakım kozmetik ürünler ile de bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kaş kalemleri ve kaş farları gibi makyaj ürünleri ile makyaj hileleri yaparak daha estetik bir görünüm almaları sağlanabilir. Fakat bu durum geçici bir durumdur. Her zaman aynı işlemleri yapmak hem zaman kaybı hem de can sıkıcı bir durum haline gelir. İşte bu noktada kaş vitamini kişiye çok büyük kolaylık sağlamaktadır .

Kaş Vitamini Fiyatları

Kaşa şekil vermek için microblading, pudralama tekniği ve kaş vitamini gibi bir takım işlemler uygulanmaktadır. Bu uygulamalar arasında en doğal ve kullanışlı tekniklerden birisi kaş vitaminidir. Kaş vitamini tamamen bir bakım uygulaması olup hiçbir ek madde ya da boya kullanılmamaktadır. Çeşitli sebeplerle küsmüş doğal kaşlarınızı geri kazanıp , doğal kaşlarınızı kullanabilme ve dolayısıyla rahatlık imkanı sunmakta olan bir uygulamadır .


Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara