erkek kaş tasarımı

Erkek Kaş Tasarımı Nasıl Yapılmalı?

Hepimizin bildiği üzere, artık kişisel bakım ve hijyene gösterilen önem yalnızca kadınlara has bir durum olmaktan çıktı. Günümüzde kişisel bakımına özen gösteren erkekler, sosyal hayatın içerisinde bir adım önde yer almakta . Hal böyle olunca yüzümüzde en dikkat çeken nokta olan kaş erkekler içinde bir hayli önemli.

Peki erkekte kaş tasarımı nasıl olmalı ?

Maskülen ifadeyi bozmadan ve feminenlik katmadan erkekte kaş tasarımı mümkün mü ?

Elbette mümkün !

Tabi ki erkek danışanlarımızın anatomisine uygun ve kişisel yüz altın oranına göre ölçüp çıkardığımız form ile birlikte .

Öncelikle kaşın hacim durumuna göre alım yapılır .sonrasında ihtiyaç durumu söz konusu ise microblading veya micropigmentasyon yöntemlerinden kişinin cildine ve kıl yapısına uygun olanı seçilerek uygulama gerçekleşir .

Kişinin isteğinin yanı sıra uygun yöntem seçiminde uzman görüşünün alınması işlemin kalıcılığı ve doğallığı açısından oldukça önemlidir .

Çünkü kalıcı makyaj uygulamalarında önceliğimiz ,yapılan uygulamanın kişinin hayatında kolaylık sağlamasının yanı sıra en doğal görünüm ile kullanım imkanı sağlaması olmalıdır.

Erkek kaş tasarımında , kadın da tercih edilen keskin , kavisli , net ve feminen çizgiler yerini , doğal ve yumuşak çizgilere bırakmış olmalı . bir görünüm vermelidir .

Kimler erkek kaş tasarımını tercih edebilir?

Kaşında belli sebepler ile yara , yanık ,yarık izi veya kaşlarında boşluk bulunan kişiler.

Kalıcı makyaj ihtiyacı olmayan ancak kaş formu dağınık hacimli ve yoğun olduğu için doğru oranla alınması gereken kaşlara sahip olan kişiler .

Microblading ve micropigmentasyon işlemlerinde 2 seans ta uygulama tamamlanmakta olup , kişi 3 gün uygulama yapılan bölgeye su değdirmemeli , uzman tarafından önerilen bakımı bir sonraki seansa kadar doğru şekilde uygulamalıdır . Böylelikle cilt yapısına göre değişmekle beraber kişi ortalama 1.5 yıl kendisi için tasarlanmış kalıcı makyaj uygulamasını kullanabilecektir .


Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara