2021 Makyaj Trendleri

Makyaj trendlerini yakından takip etmeyi ne kadar sevdiğini biliyoruz, biz de sendeniz! Özellikle konu göz makyajı trendleri olunca bizim için akan sular durur. Göz makyajı trendleriyle ilgili bizi en heyecanlandıran konuların başında Paris Fashion Week geliyor. Paris’te gördüğümüz 2021 makyaj trendlerini seninle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. En kusursuz ve iddialı göz makyajı trendlerini ilk öğrenenlerden biri olmalısın!

2021 göz makyajı trendleri ve en moda göz makyajlarının nasıl yapıldığını öğrenmek için makalenin devamına bekleniyorsun.

Grafik tik eyeliner

2021 göz makyajlarının iddialı ve çekici olacağını duymuştuk ama bu kadarını beklemiyorduk. Grafik eyeliner görünümlerini gerçekten özlemişiz! 2021 yılında gözlerde keskin ve kalın çizgiler ön plana çıkıyor. Renkler konusunda da çekingen davranma, en cesur renkleri sürmenin tam zamanı!

2021 göz makyaj trendlerini ilk uygulayanlardan biri olmak için L’Oréal Paris Color Queen Tekli Göz Farı 37 Extraordinnaire rengini baz olarak göz kapağının üzerine uygula. Neon eyeliner görünümü ile göz makyajını ön plana çıkarmak için L’Oréal Paris Chroma Morphose Neon Eyeliner 20 Neon Green rengiyle kalın grafik eyeliner görünümü yarat. 2021 göz makyajı trendinde eyelinerının dış köşesini biraz uzatabilir, göz pınarına doğru yaklaşabilirsin. Göz makyajının tamamlayıcısı olan kaşlarını da L’Oréal’in en sevdiğimiz kaş ürünlerinden olan Brow Artist Plump&Set Şeffaf Kaş Sabitleyici Maskara ile kaşlarını yukarı doğru sabitleyerek gözlerinin daha açık ve belirgin olmasını sağlayabilirsin. Göz makyajını belirginleştirmek için L’Oréal Paris’in ikonik Lash Paradise Siyah Maskarasını kullanmayı unutma! İddialı göz makyajını star yapmak için dudaklarında nude renkleri kullan. L’Oréal Paris Color Riche Shine Naked Tans Ruj 658 Topless Nude rengini 2021 yılında çok kullanacaksın.

2021 göz makyajı trendlerinde renkli eyeliner görünümleri ön sırada yer alıyor. Sen de L’Oréal Paris’in Matte Signature Eyeliner renklerinden ilham alarak renkli eyeliner makyajına başlayabilirsin. Eyeliner çekerken minimal görünümleri bir kenara bırak ve eyelinerını göz pınarlarına kadar uzat. Kaşlarının da gözlerin kadar belirgin olması için L’Oréal Paris Brow Artist Skinny Definer Kaş Kalemi ile kaşlarının aralarındaki boşlukları doldur. Renkli göz makyajını mat rujun ile birleştirmek için L’Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon Kalem Mat Ruj 106 Mon Cinnamon rengi ideal olacak!

Bronz & Bakır Işıltılı Tonlar

2021 makyaj trendlerine bu kadar sevinmemizin sebebi gözlerdeki ışıltılı makyaj trendlerinin devam ediyor olması, hatta 2021 için daha ışıltılı diyebiliriz! Göz makyajlarında bronz, bakır, kiremit ve kızıl tonlarındaki ışıltılar geçen yıldan daha fazla. Eğer ışıltılı farlara ihtiyacın varsa şimdiden yenilerini sepete eklemelisin.

2021 trendlerine göre bronz ve ışıltılı göz makyajı yapmak için ilk önce cildinde doğal bir görünüm yakala. Bunun için L’Oréal Paris Skin Paradise Su Bazlı Renkli Nemlendirici ideal bir seçenek olacak. Cildindeki renk eşitsizliğini dengeleyen ve cildinin ışıltısını ön plana çıkaran bu renkli nemlendiriciyi biz de çok seviyoruz. Yüzünü boyutlandırmak için ve cildindeki kusurları gizlemek için L’Oréal Paris Infaillible Tüm Yüze Uygulanabilir Kapatıcı kullanabilirsin. Bu makyaj malzemesinin yoğun kapatıcı özelliğine karşı incecik yapısı olmasına bayılıyoruz. Cildini aydınlatmak için L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcı kullanabilirsin. Yüzünün yüksek bölgelerine aydınlatıcı uygulamak cildinin daha fresh ve genç görünmesine yardımcı olur. Makyajını daha renkli ve hafif bronz görünmesi için yanaklarına L’Oréal Paris Life’s A Peach allığı sürmelisin.

Bronz ve ışıltılı göz makyajı için L’Oréal Paris Chroma Morphose Duochrome Aydınlatıcı Palet’inden yardım alabilirsin. İçindeki bronz, şampanya ve inci tonlarındaki aydınlatıcı renkleri tam 2021 göz makyajı modasına göre! İlk olarak açık aydınlatıcı rengi tüm göz kapağına uygula. Daha bronz rengi göz kapağının katlanma çizgisine uygula ve iyice dağıt. Gözlerinin dış köşelerine doğru farını dağıtarak daha doğal görünmesini sağla.

Islak dudak görünümü için L’Oréal Paris Color Riche Shine Ruj 111 Instaheaven rengi harika bir seçenek olacak. Parlak bitişli rujları 2021 makyaj trendlerinde çok sık göreceğiz.

Ceylan gözler

Son yılların en büyük makyaj trendi olan ceylan gözler 2021 yılında zirveye taşınacak gibi görünüyor. Paris Moda Haftasında gördüğümüz makyaj modellerine bakarsak ceylan göz trendi makyaj dünyasını ele geçirmiş durumda. Sen de ceylan göz makyajı yapmak istersen ilk olarak göz kapağına L’Oréal Paris Color Queen Tekli Göz Farı 26 Stunner rengini uygula. Kirpiklerini belirginleştirmek için L’Oréal Paris Le Liner Signature Göz Kaleminin mavi ve yeşil renklerini kullanabilirsin. Renkli göz kalemini uyguladıktan sonra L’Oréal Paris Bambi Eye Extra Black Ceylan Göz Etkili Maskara Ekstra Siyah rengiyle kirpiklerini dipten uca doğru hacimlendir. Bu maskara sayesinde kirpiklerine tek adımda ceylan efekti verebilirsin.

Ceylan gözlerini ön plana çıkarmak için kaşlarını da şekillendirmek çok önemli. İlk olarak L’Oréal Paris Brow Artist Skinny Definer Kaş Kalemi ile kaşlarının aralarındaki boşlukları doldur, daha sonra L’Oréal Paris Brow Artist Plump&Set Şeffaf Kaş Sabitleyici Maskara Transparan rengiyle kaşlarını yukaır doğru sabitle. Böylece kaşların gün boyu aşağı düşmez ve gözlerinin düşük görünmesine yol açmaz. Ceylan göz makyajında dudaklarına mat Infaillible Matte Lip Crayon Kalem Mat Ruj 102 Caramel Blondie sürerek çabasız çekici görünümü tamamlayabilirsin.

Pembe & nude ışıltılı tonlar

Minimal makyaj sevenler 2021 yılında pembe ve nude tonları bol bol kullanabilirler. Genç, fresh ve aydınlık ten makyajı görünümleri 2021 makyaj modasında ön plana çıkıyor. Cildinin kusursuz görünmesi için nude makyajında mutlaka L’Oréal Paris True Match Bakım Yapan Fondöten kullanmalısın. True Match fondöten cildinde kalın ve sahte bir görünüm oluşturmaz, ışıltılı, sağlıklı bitişiyle seni daha genç gösterir. Cildindeki kusurları gizlemek için göz altına ve burun kenarlarına L’Oréal Paris Infaillible Tüm Yüze Uygulanabilir Kapatıcıyı uygula. Kapatıcının daha ıslak görünmesi için ıslak makyaj süngeri kullanabilirsin.

Aydınlık ten makyajı için L’Oréal Paris Glow Mon Amour Melon Dollar Baby Likit Aydınlatıcını burun üzerine, kaş üzerine, çene ucuna ve dudak üzerine sürebilirsin. Yüzünü renklendirmek ve daha fresh göstermek için Loreal Melon Dollar Baby Allık tam sana göre! Aydınlık ten makyajını soft allık rengiyle tamamla.

Aydınlık ten makyajında daha yoğun bir aydınlanma etkisi için aydınlatıcı paletlerinden de yardım alabilirsin. L’Oréal Paris Chroma Morphose Duochrome Aydınlatıcı Palet hem göz makyajında hem de ten makyajında kullanılabilir. Pembe ve aydınlık makyajını parlak bir rujla tamamlamak için ilk önce dudakarına Loreal Infaillible Matte Lip Crayon Kalem Mat Ruj 105 Sweet and Salty rengini uygula, daha sonra üzerine L’Oréal Paris Color Riche Shine Naked Tans Ruj 658 Topless Nude rengini sürerek rengin ortaya çıkmasını sağla.

Kaynak : https://makyaj.com/gozler-on-planda-2021-makyaj-trendleri


Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara