Microblading Kaş Tasarımı Beylikdüzü

Şimal Ünsal

Altın Oran Microblading kaş tekniği kimler için uygulanır ?

Microblading işlemi 3D kıl tekniği ile kendi Kaş kılınızdan ayırt edemeyeceğiniz kıl efektleri çizilir. Microblading kaş tasarımı uygulamasında dünyaca ünlü kaliteli markalar ile çalışılıp sağlık bakanlığı onaylı pigmentler ile işlemler yapılır. Bu teknik sayesinde kaş görünümlerinden memnun olmayan kişilerin hayal ettikleri ve yüz hatlarına en uygun kaşlara sahip olması sağlanmaktadır. Kendi kaş kılınızdan ayırt edilemeyecek kadar doğal görünen Microblading uygulaması sayesinde seyrek kaş sahibi olan ya da kaş yapısı zayıf olan kişilerin doğal bir kaş görünümüne sahip olması sağlanır.

Altın Oran Microblading Uygulaması Nasıl Yapılır?

Altın Oran Microblading kaş tasarımı uygulamasında steril ve tek kullanımlık çoklu mikro iğneler ile hem kaş hem saç ve cilt tonu baz alınarak kişiye en uygun doğal renkteki pigmentler seçilir ve cilt altına yerleştirilir. İşlemde %100 organik boyalar kullanıldığı için bu sebeple uygulama sonrasında herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmaz. Cildin en üst tabakasının altına yapılan bu işlemin kalıcılığı cilt yapısını göre değişir .Yaklaşık 8 ay ile 1 yıl arasıdır. Zamanı dolduğunda kişinin tercihine göre yeniden işlem tekrarlanabilir.

3D Microblading Uygulaması
3D Microblading Uygulaması

Microblading Uygulaması Yaparken Dikkat Edilecek Noktalar

Microblading kaş tasarımı işlemi alanında eğitimli, deneyimli ve profesyonel kişilere tarafından yapılmalıdır. Aksi halde muhteşem olan bu uygulama kabusa dönüşebilir. Yarı kalıcı bir işlem olmasına rağmen bir süre de olsa istemediğiniz bir şekil ve renk değiştiren kaşlarla yaşamanız muhtemel. Daha sonrası silme işlemine başvurmak zorunda kalabilirsiniz. Kaş tasarımı yaparken kişinin tarzı yüz anatomisi ve rengine göre her detay düşünülür. Yaklaşık bir saat kadar kısa bir süre içerisinde bu uygulama ile istenilen doğal ve dolgun kaş görünümüne sahip olunur.

Altın Oran Microblading Uygulamasının Özellikleri

Altın Oran Microblading 3D kıl tekniği uygulamasını diğer kaş uygulamalarından ayıran en önemli özellik; gerçek ve doğal kaş görünümünün birebir elde ediliyor olmasıdır. Doğal kaş görüntüsünün oluşturulabilmesi ve doğal görünümünün kazandırılabilmesi gerçekleştirilecek olan Microblading 3D kıl tekniği uygulaması kadar yapılacak kaş tasarımının da önemi büyüktür. Bu nedenle Microblading uygulaması yaptırma karar alındığında dikkat edilecek olan ilk unsur; işin uzmanını tercih etmektir.

Microblading işlemi için dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da; işlem sonrasında herhangi bir alerjik reaksiyonun yaşanmaması için Microblading 3D kıl tekniğinde kullanılan %100 organik pigmentlerin tercih edilmesidir. Bu sebeple işlemin gerçekleştirileceği merkezin güvenilir olması ve %100 doğal boya kullanıldığından emin olunması gerekir.

3D Microblading Uygulaması
3D Microblading Uygulaması

Microblading 3D kıl tekniği uygulamasını diğer kaş uygulamalarından ayıran en önemli özellik; gerçek ve doğal kaş görünümünün birebir elde ediliyor olmasıdır. Uygulamanın tamamlanmasının ardından kişiler hemen sosyal yaşamlarına sorunsuz geri dönebilirler.

Altın Oran Microblading Fiyatları 2024 Ne Kadar?

2024 Microblading fiyatları güzellik salonlarında 750 – 1500 TL arasında olan microblading 3d kıl tekniği, alanında uzman akedemik eğitim almış estetisyenlerin fiyatı ise 3.000 TL ve 7.500 TL arasında değişmektedir.

Uzm. Est. Şimal Ünsal Nerede Hizmet Vermektedir?

Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. No:1 Ekinoks Residence Kat:6 Daire :82 Beylikdüzü adresinde kalıcı makyaj ve microblading kaş tasarımı hizmeti vermektedir.

Fiyat Bilgisi Almak İçin Formu Doldurunuz!

  Fiyat Almak için Whatsapp
  Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

  Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

  Messenger

  Uzmana Sor

  WhatsApp

  Şimdi Ara